Konkursy przedmiotowe i zawody sportowe

Konkursy kuratoryjne z przedmiotów

Terminy – gimnazjum

Terminy – szkoła podstawowa

Karta zgłoszenia ucznia do konkursu

 


 

Miło nam poinformować, iż Adam Siłakowski, uczeń klasy 4B, został laureatem konkursu FOX i otrzymał nagrodę – wyjazd na obóz językowy. Kilku innych uczniów zdobyło wyróżnienie. Jest to Mikołaj Foryś- uczeń klasy 7A oraz Hubert Malinowski i Maciek Drabina – uczniowie klasy 4B. Uczniowie ci otrzymają nagrody rzeczowe.
Gratulujemy serdecznie!!!!!!

 


 

Jakub Zakrzewski z klasy IIIC został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

Michał Drabina uczeń klasy VIIb zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego Konkursu języka polskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Brawo Ty!

 


 

Maraton czytelniczy z języka angielskiego

Za nami pierwszy etap konkursu czytelniczego. Uczniowie pisali testy w trzech kategoriach: klasy IV SP, klasy V i VI SP oraz klasy 7 SP i II-III gimnazjum.
W klasach IV pierwsze miejsce, z maksymalną ilością punktów, zdobył Maciej Drabina z kl. 4B. Reszta piszących w tej kategorii zdobyła wyróżnienie osiągając wynik nie mniejszy niż 80%. Są to Milena Szajdziuk kl. 4B, Hubert Malinowski kl. 4B, Adam Siłakowski kl.4B oraz Oliwia Wenta kl. 4A.
W kategorii klas V i VI pierwsze miejsce ex aequo zdobyły uczennice klasy VIB: Julia Duchnowska, Adrianna Kamińska oraz Małgorzata Wojcieszek. II miejsce osiągnęła uczennica klasy VA Martyna Kwasek. Natomiast III miejsce zdobyło dwoje uczniów: Jagoda Gawrylik kl.6B oraz Paweł Sender kl.5A.
W trzeciej kategorii na szczególne wyróżnienie zasługuje Michał Drabina oraz Damian Kalisz z klasy VII B, którzy otrzymali maksymalną ilość punktów.
Laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w II etapie Maratonu Czytelniczego z języka angielskiego.

 

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w II etapie maratonu. Podajemy spis lektur:

Klasy IV SP „Rumpelstiltskin”, wyd. MM Publications
Klasy V-VI SP „Odyssey”, wyd. MM Publications
Klasy VII SP „Black Beauty”, wyd. MM Publications
Klasy II-III gim „Outstanding Short Stories” – Edgar Allan Poe and Others, wyd. Pearson English Readers.

Przypominamy, iż uczniów gimnazjum obowiązuje znajomość faktów z życia autora książki.
Lektura „Outstanding Short Stories” jest dostępna w bibliotece szkolnej. Pozostałe książki do II etapu maratonu pojawią się w bibliotece pod koniec przyszłego tygodnia.


 

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

Miło nam poinformować, że dwóch uczniów z klasy VII B, Michał Drabina i Wojtek Liss, zakwalifikowało się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!