Mam Talent 14.02.2018

14 lutego po raz siódmy odbył się finał Szkolnego Konkursu MAM TALENT.
Przed rówieśnikami, rodzicami, nauczycielami wystąpili młodzi artyści obdarzeni talentem i odwagą. Oceniani byli przez jury i publiczność. I poradzili sobie doskonale, pokazali, że zasłużyli na udział w finałowym koncercie.
Wyniki konkursu ustalone przez jury po burzliwych obradach:
I miejsce (ex aequo) – Monika Westphal z klasy 3B gimnazjum za piękne, przejmujące wykonanie songu z musicalu „Weesp” i zespół rockowy w składzie: Gabi Mandziara 3D, Kuba Jagiełło 3A, Mateusz Raczkowski 3C oraz Karolina Gołąbek i Wojtek Romanowski (gościnnie w naszej szkole) za brawurową wersję „Livin’on a prayer” z repertuaru Bon Jovi.
II miejsce (ex aequo) – Helena Orczyk z klasy 3b szkoły podstawowej, która oczarowała nas swoim popisem gimnastycznym i 10-osobowy zespół taneczny złożony z uczennic klas 4,5,6, który zatańczył porywająco w stylu koreańskiego popu.
III miejsce (ex aequo) – Gabrysia Turska z 3b szkoły podstawowej i Magda Magier z 4b. Obie dziewczynki są utalentowane muzycznie, Gabrysia zagrała dla widzów na keyboardzie a Magda na waltorni. Pięknie!
IV miejsce (ex aequo) – duet gimnastyczny Julia Kucharska i Julia Malinowska z 6b, matematyk Juliusz Radomski z 3b szkoły podstawowej i wokalista Dominik Piotrowski z 3b szkoły podstawowej.
Odbyło się również głosowanie publiczności, oddano 227 ważnych głosów. Najwięcej, bo aż 113, zdobył zespół rockowy i został laureatem plebiscytu publiczności, drugie miejsce przypadło w udziale zespołowi tanecznemu a trzecie Monice Westphal. Brawo!
Wszyscy artyści zostali nagrodzeni dzięki hojności Rady Rodziców. Dziękujemy!
Widzowie po występach konkursowych obejrzeli też cztery inne popisy. Drugą piosenkę, tym razem z repertuaru Slasha zagrali rockmani. Zespół taneczny zatańczył na stepach. Pokazały się też najmłodsze tancerki – dziewczynki z klas 0-1. Victoria Pinck, która wspólnie z Natalią Jeleńską prowadziła koncert, przypomniała, że jest mistrzynią bitboxu. A w finale po raz drugi zaprezentowali się laureaci, porywając widzów do wspólnej zabawy.
Atmosfera była prawdziwie koncertowa. Oby za rok było podobnie.

Galeria
Comments are Closed