Miesiąc: Wrzesień 2017

 

Tutoring

Informacje na temat Tutoringu na stronie TUTORING
w menu DLA RODZICÓW.

Jak zachować i rozwijać więź z nastolatkiem

Zapraszamy rodziców nastolatków, na cykl warsztatów, na których będzie okazja poznać specyfikę okresu dojrzewania człowieka i w tym kontekście przyjrzeć się swojemu nastoletniemu dziecku po to by poznawać, rozumieć i wychowywać.
Zajęcia, na które zapraszamy we wtorki w godz. 16 – 18.30 kierujemy do rodziców nastoletnich dzieci. Zainteresowanych zapraszamy na wstępne indywidualne konsultacje. Terminy konsultacji – do ustalenia poprzez zgłoszenie telefoniczne (797909109 – można wysłać SMS o treści warsztaty + imię i nazwisko). Spotkania grupy będą odbywać się w sali konferencyjnej CPS 9. Adres: ul. Piekarnicza 16.

Szczegółowe informacje

W kukurydzianym labiryncie

21.09.2017 r. uczniowie klas IIA, IIC, IIIA i IIID udali się do świata labiryntów w Blizinach. Uczniowie buszowali na polu kukurydzy, szukając odpowiednich znaków, które pomogą im dotrzeć do celu.
Wszystkim udało się znaleźć wyjście z labiryntu i na zakończenie zabawy posilić się kiełbaskami z ogniska.Dzień Otwarty Rady Miasta

9 września 2017 r. grupa uczniów naszej szkoły wraz z p. Marią Maculewicz uczestniczyła w Dniu Otwartym Rady Miasta Gdańska. Organizatorzy, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowali wiele atrakcji: zwiedzanie budynku tzw. Nowego Ratusza (dawniej Klub Studentów Wybrzeża „Żak”) i poznawanie jego historii, spotkanie z Przewodniczącym Rady Miasta p. Bogdanem Oleszkiem i Radnymi w Sali Obrad, liczne konkursy, pokazy oraz występy zespołów muzycznych i wokalnych przygotowanych przez Pałac Młodzieży. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyła się darmowa wata cukrowa i popcorn. Dzień upłynął szybko i ciekawie, dopisała również pogoda.


Podręczniki do j. niemieckiego w kl. 4

Rodzice muszą zakupić podręczniki oraz zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego w klasach 4.

Und so weiter neu 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV
autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło

Und so weiter neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy IV
autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło